Deneyim Seçiniz

GURME


Her damakta eşsiz bir tat bırakan birbirinden özel, lezzetli türk ve dünya mutfağı seçeneklerinin tadını çıkarmaya başlayın…

Ana Restoran, A la Carte Restoranlar, Cafe & Bar, Patisserie dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini Seven Seas Sealight Elite restoranlarında keşfedin.

NEOPOLIS
NEOPOLIS

Kapalı ve açık bölümleri olan Neopolis, otelin ana restoranı olup sabah, öğle ve akşam rezervasyonsuz olarak konaklayan misafirlere hizmet vermektedir. Neopolis; enternasyonal mutfak kültürlerinden örnekleri Türk mutfağının lezzetleri ile harmanlıyor.

DETAYLAR
Anadolu
Anadolu

Pek çok medeniyete ev sahipliği yapan ve bir kültür beşiği olan Anadolu’nun zengin yemekleri ile tanışmaya hazır olun…

DETAYLAR
Wok
Wok

Geleneksel buğulama ve yüksek ateşteki yağda kavurma yöntemiyle, kendine has çeşit çeşit sebzeleriyle hazırlanan ve zengin malzemeli yemeklerden oluşan Çin mutfağının lezzeti tüm cazibesi ile masalarınıza konuk oluyor… Uzak doğunun zamanın ötesine geçen egzotizminin her köşesinde hissedildiği restorantta birbirinden özgün tatları ve içkileri tatma fırsatı bulacaksınız.

DETAYLAR
FRATELLI LA BUFALA
FRATELLI LA BUFALA

Fratelli La Bufala; geleneksel Napoli stilinde hazırlanmış pizzalarının yanı sıra tatlıları, mozarella peyniri ve özel Napoli şaraplarından oluşan mönüsü ile mirasçısı olduğu Napoliten mutfağının sağlıklı ve lezzetli ‘’Akdeniz tipi beslenme’’ çizgisini seçkin konuklarıyla paylaşıyor.

DETAYLAR
Mexican
Mexican

Dünyanın en sevilen mutfaklarından biri olan Meksika mutfağı lezzetleri ile Seven Seas Sealight Elite’de tanışmaya hazır olun…

DETAYLAR
L'azur
L'azur

Lezzet ile manzaranın birleştiği L’azur, deniz ürünlerini hayatın vazgeçilmezleri arasında sayan misafirlerine en seçkin örneklerini sunmakta…

DETAYLAR
Kabuba
Kabuba

Geleneksel ve zengin yemekleri ile ün salmış Güneydoğu Anadolu mutfağının ağırlıklı olduğu Kabuba, kendine özgü mönüsü ile misafirlerin hem damak hem göz zevkine hitap ediyor.

DETAYLAR
Mate Pub
Mate Pub

Özenle seçilmiş dekorasyonu ve posterleriyle bir serüvene dönüşen Mate Pub, içecek mönüsüyle de oldukça iddialı…

DETAYLAR
ELITE PATISSERIE
ELITE PATISSERIE

Hamur işlerinden leziz tatlılara, pastalardan dondurmalara kadar geniş bir yelpazeye sahip olan Elite Patisserie’de kendinizi evde hissedeceksiniz. Misafirlerine ayrıcalıklı bir hizmet sunmayı amaçlayan patisserie, davetlerini özel kılmak isteyenler için dışarıya da servis sunmaktadır.

DETAYLAR
LIQUIDS BAR
LIQUIDS BAR

Şık atmosferiyle ve zengin içecek seçenekleriyle "Liquids Bar".

DETAYLAR
Vitamin & Waffle
Vitamin & Waffle

Çeşitli meyve suları ile ruhunuzu dinlendirip zinde kalırken, birbirinden lezzetli waffle çeşitleri ile gün boyu kaybettiğiniz enerjiyi geri kazanacaksınız…

DETAYLAR